انواع Boot در Dota 2

به نام خدا


Boot در بازی ، یکی از پایه ترین آیتم هاست. اگر هیرویی بوت داشته باشه و شما نداشته باشید ، نمیتونید دنبالش کنید! و نمیتونید از دستش فرار کنید… اگه همه ی هیرو ها بوت نیارن شاید مشکلی نباشه ولی چون میارن پس شما هم باید بیارید!هر هیرو باید حتما حتما حتما یک بوت داشته باشه ، حالا سوال اینجاست که چه بوتی؟ بوت های مختلفی توی بازی هست که میخوایم بهتون معرفی کنیم.


Boots of Speed

همه ی بوت ها از آیتم Boots of Speed ساخته شدن، این آیتم به شما ۴۰ تا Movement Speed میده و نکته ی مهم اینه که Stack نمیشه با هیچکدوم از بوت ها… درواقع هیچ وقت نباید دو تا بوت رو باهم اورد مگه اینکه با بعضی اوقات شما هم به Phase Boots احتیاج داری هم به Boots of travel و دومی رو توی Backpack نگه میداری(پرو پلیر ها خیلی از مواقع اینکار رو میکنن چون پول فروش آیتم ها خیلی کمتر از خریدشونه)

۴۰۰

سرعت: ۴۰

قابل خرید در Home Shop یا Side Shop

 

 


Tranquil Boots

این بوت وقتی فعال باشه به شما ۱۲ تا Hp regen میده بهمراه ۹۰ تا Movement Speed و وقتی غیر فعال میشه که به شما دمیج وارد بشه یا ضربه وارد کنید به مدت ۱۳ ثانیه سرعت شما ۶۵ میشه و Hp regen شما ۰ میشه. این بوت پرسرعت ترین بوت بعد از Boots of Travel و ارزان ترین بوت Upgrade شده محسوب میشه.

این بوت برای کسانی که توی Jungle فارم میکنن آیتم خوبی محسوب میشه (موقع اتک دادن باید Drop کنید که بعد از ورداشتن سریع شروع به پرکردن HP کنه) و همچنین Support هایی که تیمشون به Arcane Boots نیاز نداره. 

این بوت با آیتم Soul Ring بهترین کامبو هست و میتونه نقش Arcane Boots رو بازی کنه (فقط به بقیه هیرو ها مانا نمیده)

 

 

۹۵۰

 

سرعت: ۹۰

Hp Regen: 12

قابل خرید در Home Shop

 


Phase Boots

این بوت که از یک Boots of Speed و دو عدد Blades of Attack ساخته شده یک بوت خوب برای هیرو های کری محسوب میشه که توی اول بازی دمیج هم میده.

قابلیت این بوت اینه که وقتی ازش استفاده میکنیم به مدت ۲.۵ ثانیه ۲۴% (درصورتی که هیروی ما نزدیک زن باشه) یا ۲۰% (درصورتی که هیروی ما دور زن باشه) سرعت به ما میده و اجازه میده که از بین هیرو ها و کریپ ها رد بشیم و بلاک نشیم. و پس از ۸ ثانیه میتونیم دوباره از این قابلیت استفاده کنیم. استفاده از این قابلیت قدرت های CHANNELED رو کنسل نمیکنه.

۱۲۴۰

سرعت: ۴۵

دمیج: ۲۴

قابل خرید در Home Shop

هیرو هایی که از این بوت استفاده میکنند:


Power Treads

این بوت علاوه بر Attack Speed ، به خاصیت (Attribute) انتخابی شما ۱۰ تا اضافه میکنه، عوض کردن بین این سه حالت کار ساده ای نیست، بعنوان مثال قبل از زدن اسپل باید روی حالت Int بذارید بعد موقع اتک دادن روی خاصیت اصلی هیرو و موقع دمیج خوردن روی Str ، این بوت هم یک آیتم خوب برای هیرو های کری است.

این بوت از یک Boots of Speed ، یک Gloves of Haste و بطور دلخواه از یکی از آیتم های Robe of Magi , Band of Elvenskinیا Belt of Strength ساخته میشه.

۱۳۵۰

سرعت: ۴۵

سرعت اتک: ۲۵

قابل خرید در Home Shop یا Side Shop

هیرو هایی که از این بوت استفاده میکنند:


Arcane Boots

این بوت به شما و یاران شما در شعاع ۹۰۰ شما مقدار ۱۳۵ تا مانا میده و اینکه سرعت این بوت ۵۰ تاست و ۲۵۰ تا به Mana Pool شما اضافه میکنه. این بوت برای هیرو های ساپورت یا Initiator بیشتر مورد استفاده ست اما بعضی کری ها مانندTiny یا Naga Siren هم از این بوت استفاده میکنند.

 

۱۳۰۰

سرعت: ۵۰

مانا: ۲۵۰

در هنگام استفاده به هم پیمانان در شعاع ۹۰۰ ، ۱۳۵ تا مانا میده.

با کول داون ۵۵

قابل خرید در  Side Shop

 

هیرو هایی که از این بوت استفاده میکنند:


Guardian Greaves

این بوت از یک Arcane Boots و یک Mekansm و Recipe ساخته میشه که بعلاوه ی Mana ، به یاران HP هم میده و یک اثر بصورت Passive داره که به یاران HP Regen , Armor, Health threshold , Threshold Armor و Threshold HP Regen میده در شعاع ۹۰۰ و اثر Passive این کفش بصورتی که توسط دو هیرو در یک شعاع وجود داشته باشه ، یکی حساب میشه.اثرات Threshold فقط روی هیرو ها هستند

 

۵۳۵۰

سرعت: ۵۵

مانا: ۲۵۰

All Attributes: 5

اثر اول: در هنگام استفاده به هم پیمانان در شعاع ۹۰۰ ، ۱۶۰ تا مانا و ۲۵۰ واحد HP میده.

با کول داون ۴۰

 

اثر دوم:بصورت Passive به هم پیمانان در شعاع ۹۰۰ اثرات زیر را میگذاره:

HP Regeneration ۳.۵
Armor ۲
Health Threshold ۲۰%
Threshold HP Regen ۱۲
Threshold Armor ۱۵

قابلیت خرید از یک فروشگاه نیست. قابل خرید از Home Shop و Secret Shop

 

هیرو هایی که از این بوت استفاده میکنند:


Boots of Travel

این بوت به شما این قابلیت رو میده که روی هر کریپی که میخواید توی مپ تلپورت کنید (کریپ خودی) و به شما ۱۰۰ واحد سرعت می بخشه و همچنین با ارتقای این بوت میتونید (با خرید دومین Recipe به قیمت ۲۰۰۰)  اون رو به Boots of Travel 2 ارتقا بدید (عکس سمت چپ) و روی هیرو های یار تلپورت کنید.سرعت این کفش از همه ی کفش ها بیشتره ولی خب این بستگی به Max Speed هر هیرو داره که چقدر تاثیر بذاره.

 

۲۴۰۰/۴۴۰۰

سرعت: ۱۰۰

قابل خرید در  Home Shop

 

هیرو هایی که از این بوت استفاده میکنند:


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *